Jak probíhá online kurz Cesta Hrdiny

Kurz probíhá na více platformách:

1) členská sekce

2) online setkání přes Zoom

3) komunikace v uzavřené skupině na facebooku

4) tvůj každodenní život, zejména ta jeho „offline“ část

1. Členská sekce

Je rozdělená do jednotlivých modulů, které se postupně otevírají, týden po týdnu, obvykle v sobotu (může se změnit). Modulů je celkem 12 + Nástěnka, což je něco jako nultý modul a rozcestník v jednom.

2. Online setkání přes Zoom

Toto je klíčová podpora programu.

Každé pondělí a čtvrtek, v čase od 19 do 21 h, budeme mít online setkání. Budeme v něm probírat téma daného týdne a reflektovat vaše výzvy, úspěchy i neúspěchy. Je to ideální prostor pro věcné dotazy.

Také zde přirozeně dochází k postupnému propojování členů navzájem. Budeš mít možnost sdílet v malých skupinkách.

3. Uzavřená fb skupina

Je potřeba, abys měl na facebooku svůj účet a spojil se s námi. Přizveme tě do uzavřené skupiny na facebooku, kam nikdo mimo program nemá přístup a nemůže vidět její obsah.

V této skupině budeš sdílet své úspěchy a plnit některé úkoly. Po Zoomech je toto další klíčová podpora.

4. Tvůj život

Je potřeba, abys měl na facebooku svůj účet a spojil se s námi. Přizveme tě do uzavřené skupiny na facebooku, kam nikdo mimo program nemá přístup a nemůže vidět její obsah.

V každém týdnu dostaneš úkoly a výzvy, které budeš plnit mimo svůj počítač – ve svém každodením životě, ve spojení s tvým vlastním dechem a tepem.

A i vlastním tempem. Není nezbytné, abys vždy stihl vše, protože přístup do členské sekce budeš mít ještě minimálně 1 rok od ukončení programu.

Zkrátka, šedá je veškerá teorie a zelený je strom života. A proto je nezbytné, abys kromě čtení textů a povídání šel a něco skutečně udělal. Bez toho se tvůj život nikdy nezmění podle tvých představ. Bez toho bude tvé kormidlo držet někdo jiný. A to přece už nechceš.

Pokud s tebou souzní, co tu čteš, pak jsi připravený pro další krok – vyplnění objednávky. A my se budeme těšit na kus společné cesty, na tvůj růst, na tvou radost z tvých vlastních pokroků a pozitivních změn, kterých budeš dostahovat.
Petr Hadač a Jozef Mihališin